07. júl 2021

AKO KVALITNE ŽIJEME? čať 2.

Acidobázická rovnováha = základ všetkých dôležitých funkcií v našom tele.

07. júl 2021

AKO KVALITNE ŽIJEME?

AKO KVALITNE ŽIJEME? Človek sa rodí s telom naprogramovaným na dlhovekosť – približne na 130 rokov. Od spôsobu ako so svojím telom zaobchádzame závisí, či zostarne v zdraví alebo ochorie a predčasne umrie.

10. marec 2021

Trvalé zníženie cien vybraných produktov WERBEA

V spoločnosti WERBEA sme sa rozhodli trvalo znížiť ceny vybraných produktov. O ktoré produkty ide a prečo sme sa tak rozhodli sa dočítate v článku.

17. február 2021

MCT Oil+ jeho vlastnosti a účinky

Čo to vlastne MCT oil je, odkiaľ sa získava, aké má vlastnosti? Ako Vám dokáže pomôcť napríklad pri chudnutí, športových výkonoch alebo zdravej životospráve? V čom je WERBEA MCT Oil+ unikátny? To všetko sa dozviete z nášho článku.

05. október 2020

Prečo odporúčame užívať BEAUTY Collagen s našou vitamínovou novinkou Selén, Zinok, Vitamín E

V snahe o čo najlepšie využitie všetkých zložiek BEAUTY Collagenu a podporu jeho účinkov sme vytvorili vitamínovú kombináciu Selén, Zinok, Vitamín E. Tieto dva produkty spolu vytvárajú dokonalú synergiu a prinášajú mnohé benefity pre ľudské telo a myseľ.

01. jún 2020

KOLAGÉN PRE ZDRAVIE, KRÁSU A VITALITU

Kolagén je jedným zo základných stavebných proteínov pokožky. Zohráva kľúčovú úlohu pri výstavbe buniek, tkanív a orgánov a okrem toho dodáva pokožke silu, odolnosť a má najväčší vplyv na jej hladký a zdravý vzhľad.

23. marec 2020

Whom is collagen good to use for?

Collagen is suitable for everyone as part of a comprehensive and complete nutrition, since it is the most abundant protein in the body

23. marec 2020

The most common symptoms of collagen deficiency

Lack of collagen can literally be observed in the mirror. Deficiency of collagen is revealed by flabby skin, wrinkles, weak nails, breaking thinning hair as well as musculoskeletal pain.

23. marec 2020

What is Collagen?

Collagen is the most important protein of the human body, which affects the level of hydration, skin elasticity and firmness.